<<september 2021>>
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Tunniplaan
Tervist edendav kool
stuudium
vepa

Õpetajad

 

 
Nimi
Õppeaasta 2021-2022
Klassi-juhata-mine
Ruum
E-post
Hilju Erik direktor   104 hilju.erik@rongu.edu.ee
Riina Aunap õppealajuhataja 5. kl juhataja 106 riina.aunap@rongu.edu.ee
Anneli Aan eesti keel, abiõpetaja, tegevusrühma õpetaja   206 anneli.aan@rongu.edu.ee
Celia Arras eesti keel ja kirjandus 10. kl juhataja 120 celia.arras@rongu.edu.ee
Silva Hinnobert füüsika   124 silva.hinnobert@rongu.edu.ee
Meelis Ilves tehnoloogiaõpetus   146 meelis.ilves@rongu.edu.ee
Liina Galina Kald ajalugu, inglise keel   123 liina.kald@rongu.edu.ee
Mario Kalmus haridustehnoloog, inglise keel   218 mario.kalmus@rongu.edu.ee
Siiri Kalmus inglise keel   232 siiri.kalmus@rongu.edu.ee
Elina Karro geograafia   220 elina.karro@rongu.edu.ee
Kaisa Liina Keps matemaatika   219 kaisaliina.keps@rongu.edu.ee
Aino Kommisaar sotsiaalpedagoog   227 aino.kommisaar@rongu.edu.ee
Kaire Kompus käsitöö ja kodundus, kunst   142, 144 kaire.kompus@rongu.edu.ee
Priit Lehismets kehaline kasvatus 9. kl juhataja võimla priit.lehismets@rongu.edu.ee
Raul Lehismets kehaline kasvatus   võimla raul.lehismets@rongu.edu.ee
Anne Leppik ajalugu, pikapäevarühma õpetaja   207 anne.leppik@rongu.edu.ee
Maarja Luik inglise keel 4.a ja 4.b kl juhataja 209 maarja.luik@rongu.edu.ee
Merike Luik keemia, füüsika, loodusõpetus 8. kl juhataja 223 merike.luik@rongu.edu.ee
Riina Lukka raamatukoguhoidja   108 riina.lukka@rongu.edu.ee
Stiina Lõhmus
bioloogia, geograafia, loodusõpetus, bioloogia praktikum
7. kl juhataja
220
Riita Mäerand klassiõpetaja 1.b kl juhataja 204 riita.maerand@rongu.edu.ee
Erle Mägi muusika 6. kl juhataja 126 erle.magi@rongu.edu.ee
Maria Naymushina vene keel   121 maria.naymushina@rongu.edu.ee
Anu Ostrak klassiõpetaja, matemaatika 3. kl juhataja 205

anu.ostrak@rongu.edu.ee

Anneli Pähklamäe klassiõpetaja 1.a kl juhataja 233

anneli.pahklamae@rongu.edu.ee

Birgit Pähn matemaatika   228

birgit.pahn@rongu.edu.ee 

Eha Päiviste huvijuht , abiõpetaja 12. kl juhataja huviala ruum eha.paiviste@rongu.edu.ee
Kätlin Rosenberg tants     katlin.rosenberg@rongu.edu.ee
Anneli Sarnit klassiõpetaja, matemaatika 2. kl juhataja 208 anneli.sarnit@rongu.edu.ee
Aleksander Tamm majandus- ja ettevõtlusõpetus, ühiskonnaõpetus geograafia, uurimistöö alused   120, 223 aleksander.tamm@rongu.edu.ee
Marko Tiirmaa riigikaitse   219 marko.tiirmaa@rongu.edu.ee
Moonika Tulf abiõpetaja     moonika.tulf@rongu.edu.ee
Kristel Unt klassiõpetaja, inimeseõpetus, kunst     kristel.unt@rongu.edu.ee
Tiit Vaerand pikapäevarühma õpetaja   207 tiit.vaerand@rongu.edu.ee
Rutt Viljaste logopeed, eesti keel ja kirjandus 11. kl juhataja 129, 122 rutt.viljaste@rongu.edu.ee

 

 

 

 

Rõngu Keskkool, Puiestee 19, Rõngu 61001, Elva vald, Tartumaa | Reg. nr: 75007675 | Tel: 7459438, 53401469 | kool@rongu.edu.ee